Piotrków Trybunalski, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Kredytowy

Piotrków Trybunalski

Szukasz swojej pierwszej pracy lub nowych wyzwań ? Nie masz doświadczenia zawodowego, a lubisz kontakt z ludźmi.
Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w strukturach naszej firmy realizującej sprzedaż produktów bankowych. Szukamy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków:
&#8226; Aktywna sprzedaż produktów finansowych na terenie sklepów Partnera Handlowego
&#8226; Sporządzanie dokumentacji kredytowej
&#8226; Obsługa klientów w punkcie kredytowym
Wymagania:
&#8226; Umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej będzie dodatkowym atutem
&#8226; Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
&#8226; Motywacja do osiągania celów
&#8226; Dyspozycyjność (również w weekendy)
&#8226; Doświadczenie w pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem
&#8226; Mile widziani studenci (studiów dziennych, wieczorowych, zaocznych)
&#8226; Mile widziana inne osoby z umiejętnością obsługi komputera
Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa i prowizja)
&#8226; System szkoleń wdrażających do pracy
&#8226; Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub mniejszym w zależności od Twoich potrzeb
&#8226; Możliwość zdobycia lub kontynuowania doświadczenia zawodowego i rozwijania swoich umiejętności w strukturach firmy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.
W temacie prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia AK/PL/O

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Czerwiec, 2014  11:32

Identyfikator: 510434

Wyświetleń: 3094